Bodovi domaćinu: Mladost – Jedinstvo (Brčko) 4:0

Fudbaleri Mladosti su u 8. kolu  Druge lige RS,  grupa „Istok“ ugostili ekipu Jedinstvo iz Brčkog. Bila je to utakmica prava prvenstvena sa dosta šansi za postizanje pogodaka i terenskom nadmoćnosti domaćina. Domaća Mladost je zasluženo pobijedila rezultatom 4:0 zahvaljujući dobroj igri svih igrača. Pored niza šansi za postizanje pogodaka domaćini su jednu iskoristili u 44. minutu igre i poveli sa 1:0 pogotkom Nikolića. U  drugom poluvremenu nakon više šansi priliku je iskoristio Mrković u 55. minutu  i povećao na 2:0. Ćeranić u 58. minutu povećao prednost na 3:0, a Đorđe Salatić  u 74. minutu postigao pogodak za konačan rezultat od 4:0.

Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Nikolić, Mrković, Lozo, Salatić, Sušić N, Goranović (od 80. min. Bokić), Dubljević (od 80. min. Bokić), Pušara (od 74. min. Bjelogrlić), Komnenić (od 62. min. Avdalović) i Ćeranić.

Fudbaleri Mladosti trenutno su na 7. mjestu sa 12 osvojenih bodova.

U 9. kolu Prvenstva RS koje se igra  u nedelju 09. oktobra sa početkom u 15:30 časova, fudbaleri Mladosti gostuju u Bijeljini gdje se sastaju sa domaćom ekipom FK „Sloga junajted“.

U 5. kolu omladinske kvalitetne lige FSRS „Jug“ grupa Hercegovina (predpioniri, pioniri i  kadeti)  koje se igralo u  nedelju 02. oktobra omladinci Mladosti su gostovali u Nevesinju gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Velež“. Kadeti domaće ekipe su bili bolji i pobijedili rezultatom 3:1, a pioniri su poraženi rezultatom 1:0. Predpioniri Mladosti su bili bolji i zasluženo pobijedili domaćina rezultatom 3:0.

U 6. kolu omladinske kvalitetne lige FSRS „JUG“ grupa Hercegovina (predpioniri, pioniri i  kadeti)  koje se igralo u nedelju 09. septembra, omladinci Mladosti su bili domaćini ekipi FK „Sutjeske“ iz Foče. Utakmice počinju od 10:00 časova.