24. kolo: FK „Mladost“ Bogutovo selo – FK „Mladost“ 2:3

Fudbaleri “Mladost” u 24. kolu Druge lige RS grupa “Istok” gostovali su u Bogutovom selu, gdje su se sastali sa domaćom ekipom imenjakom FK „Mladost“. Mladost je povela u 45. minutu golom Ćeranića i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Domaćini su izjednačili u 48. minutu pogotkom Cvijića. Drugim pogotkom Ćeranića Mladost je povela sa 2:1, da bi Nikolić u 81. minutu postigao treći pogodak za vođstvo od 3:1. Domaći pogotkom Gajića u 85. minutu smanjuju na 3:2, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Strijelci: Ćeranić u 45. i 69. min. Nikolić u 85. min. za Mladost, Cvijić u 48. i Gajić u 81. minutu za Mladost BS,

Sudije: Tekić (Zvornik) Vuković (Brčko) i Vuković (Bijeljina),

Žuti kartoni: Lozo, Ćeranić, Dubljević i Komnenić (Mladost).

Mladost je igrala u sastavu: Šuković, Nikolić (od 90. min Višnjevac), Salatić, Lozo, Goranović, Bratić, Komnenić, Dubljević (od 84. min Pejić), Bokić, Delić, Ćeranić.

Nakon 24. kola, na prvom mjestu je ekipa novog drugoligaša FK „Sloge“ iz Gornjeg Crnjelova sa 59 bodova. Mladost se nalazi na šestom mjestu sa 36 bodova.

Fudbaleri Mladosti će danas odigrati i utakmicu 25. kola sa ekipom FK „Jedinstvo“ Brodac, sa početkom u 17 časova.