21. kolo: FK “Jedinstvo” Brčko – FK “Mladost” Gacko 5:1

FK “Mladost” je u okviru 21. kola Druge lige RS  grupa „Istok“ gostovala je u Brčkom kod lidera prvenstva “Jedinstva” od koje je zasluženo poražena rezultatom 5:1.

Domaća ekipa je sa dva pogotka u 7. minutu preko Stankića i u 14. minutu Mitrovića, došla u vođstvo od 2:0. U 45. minutu Dragan Goranović iz slobodnog udraca smanjuje vođstvo domaćina na 2:1 što je bio rezultat prvog poluvremena. U 52. minutu Sekanić postiže pogodak za 3:1, da bi u 60. minutu Stankić povećao vođstvo na 4:1. Kada se očekivao kraj utakmice, Omerhodžić postiže peti pogodak za domaćina i konačan rezultat od 5:1

Strijelac: Stankić u 7. i 60, minutu, Mitrović u 14 minutu, Sekanić u 52. i Omerhodžić u 90. minutu za Jedinstvo a Dragan Goranović u 45. minutu za Mladost.

Žuti kartoni:  Guzina J (Mladost)

Mladost: S. Guzina, J. Guzina, Nikolić, Lozo, Mrkaić, D. Goranović, M.Goranović, Vuković, Kuljić, Bratić, Komnenić (od 46. minuta Aleksić).

Nakon odigranog 21. kola, na prvom mjestu je ekipa FK „Jedinstvo“ iz Brčkog sa 56 bodova. Mladost se nalazi na desetom mjestu sa osvojenih 23 boda.

U narednom 22. kolu Prvenstva RS – Druga liga „Istok“ koje se igra  u subotu 12. aprila sa početkom u 16 časova, fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Stakorina“ iz Čajniča.