1/8 finala Kupa RS, FK „Mladost“ – FK „Kozara“ 2:2

Fudbaleri Mladosti su u utakmici 1/8 finala Kupa Republike Srpske bili domaćini prvoligašu ekipi FK „Kozare“ iz Gradiške. Bila je to jedna potpuno otvorena igra oba rivala i veoma dobra igra domaćih za razliku od nekih utakmica u prvenstvu. Ekipa Mladosti iako drugoligaš pružila je dostojan otpor renomiranom protivniku iz Gradiške. Rezultat dobre igre su dva postignuta pogotka i vođstvo od 2:0. U 26. minutu igrač domaćih Rajko Komnenić šutirao je i postigao evro gol sa oko 20 metara, a za 2:0 pogodio je Milan Topalović u 56. minutu igre. U nastavku igre gosti su krenuli na sve ili ništa i pogocima Ilije Kovačevića u 68. minutu i autogolom Dejana Loza u 76. minutu izjednačili rezultat na 2:2. Do kraja utakmice rezultat je ostao nepromijenjen a za plasman u nastavak takmičenja izvodili su se penali.
Sa bijele tačke za domaćina golove su postigli: Komnenić, Goranović, Petković i Salatić, a za goste iz Gradiške: Majdanac i Popović, udarac Bunića golman Guzina je odbranio a Vukajlović je promašio gol.
Fudbaleri Mladosti su ovom pobjedom izborili plasman u 1/8 finala KUP-a RS sa ekipama Radnika iz Bijeljine, Mladosti iz Velike obarske, Vlasenice iz Vlasenice, Karanovca iz Banjaluke, Proletera iz Teslića, Slobode iz Novog Grada i pobjednika susreta Drine iz Zvornika i Borca iz Banjaluke.

Mladost Gacko: Guzina, Mrković, Petković, Goranović, Topalović (od 77. min. Samardžić), Lozo, Šiljegović, Salatić, Sušić, Komnenić, Drakul.