13. kolo, FK „Proleter“ Dvorovi – FK „Mladost“ Gacko 1:1

Fudbaleri Mladosti su u 13. kolu Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“ gostovali u Dvorovima gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Proleter“. Nakon 90 minuta zanimljive igre utakmica je završena neriješenim rezultatom 1:1. Utakmica je počela šokantnim golom u prvom minutu igre nakon nesporazuma golmana Guzine i Sušića što je iskoristio igrač domaćih Rankić Vladimir za vođstvo od 1:0.
U 22. minutu igre dosuđen je penal za Mladost koji je iskoristio Drakul Marko i izjednačio rezultat na 1:1, što mu je ovo 9 postignuti pogodak u jesenjem dijelu prvenstva i zauzima prvo mjesto na listi strijelaca. U 50. minutu igre slabi sudija Petković iz Brčkog dosuđuje penal za domaćina koji nije iskorišten i rezultat je ostao do kraja utakmice 1:1.

Mladost je igrala u sastavu: Guzina S, Mrković, Dubljević, Avdalović (od 90. min. Sušić D), Šiljegović, Guzina J. (od 75 min. Samardžić), Salatić, Drakul, Pušara, Lozo, Sušić N,

U narednom 14. kolu Prvenstva RS koje se igra u subotu 14. novembra sa početkom u 13:00 časova fudbaleri Mladosti dočekaće ekipu FK „Famos“ iz Vojkovića.

U srijedu 11. novembra sa početkom u 13:00 časova fudbaleri Mladosti će u okviru 1/4 finala KUP-a RS dočekati Premijer ligaša ekipu FK „Radnik“ iz Bijeljine.