Fudbal: „Leotar“ Trebinje – „Mladost“ 3:0

Fudbaleri Mladosti su u 30. poslednjem kolu Prvenstva  Druge Lige grupa „Istok“ gostovali u Trebinju gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Leotar“. Nakon 90 minuta zanimljive igre utakmica je završena rezultatom 3:0 za domaćina. Prvu šansu za pogodak imao je Tripo Jokanović u drugom minutu igre,  a posle njega domaći igrač Ristić u šestom i 10. minutu igre. Domaći su povelu u 53. minutu pogotkom Medana. U 63. minutu isti igrač postiže pogodak za 2:0 da bi u 83. minutu Lazar Zečević postigao treći pogodak za domaću ekipu i konačan rezultat od 3:0.

I ovoga puta ekipa Mladosti je nastupila nekompletna zbog izostanka nekolicine prvotimaca.

Mladost: Aničić, Antelj, (od 65. min. Lambić), Pejić, Salatić, Komnenić, Bokić, Avdalović, Delić, Goranović, (od 6. min. Crnogorac),  Sušić, Jokanović.

Nakon odigranih 30. prvenstvenih kola fudbaleri Mladosti su zauzeli deveto  mjesto sa osvojenih 38 bodova.

Napredak iz Donjeg Šepka sa 72 boda je osvojio prvo mjesto i plasirao se u Prvu ligu RS.

Iz Druge lige je ispala ekipa FK „Vlasenica“ iz Vlasenice koja će se u narednoj sezoni takmičiti u Regionalnoj ligi grupa „Istok“.