Девето коло: ФК „Младост“ Рогатица – ФК „Младост“ Гацко 2:2

У  суботу, у оквиру 9. кола Друге лиге „Исток”, гатачка Младост је гостовала екипи Младости из Рогатице. Утакмица је одиграна у 15:30 часова. Почетак утакмице доноси доста прилика на обје стране, да би у 26. минуту игре домаћин дошао до предности после казненог ударца и са тим резултатом се одлази на одмор.

У наставку утакмице наши фудбалери крећу са одлучнијом игром, стварају већи број прилика и долазе до изједначења резултата у 54. минуту, да би у 66. дошли до предности од 2:1. До краја утакмице домаћин опет долази до поготка из казненог ударца у 70. минути за коначних „ Младост“ Рогатица – „ Младост“ Гацко 2:2. Стијелац за домаћина је био Лукић, оба пута из пенала док су за гатачку Младост стријелци били Салатић и Лучић.

Фудбалери Младости после девет одиграних кола налазе се на петом мјесту на табели Друге лиге „Исток“ са освојених 15 бодова.