Злато и сребро за кик – бокс клуб “Тигар” Гацко

Члан кик – бокс клуба “Тигар” Гацко, Матеј Мучибабић освојио је 1. мјесто на Европском купу у Сарајеву, дисциплина лоу кик, млађи јуниор, категорија – 75 кг, док је Мирјана Мастиловић освојила 2. мјесто, дисциплина кик лајт, старији кадет – 50 кг.

Европски куп у кик – боксу, који је уврштен и у званични календар Свјетске кик – бокс асоцијације која броји преко 120 чланица на свих пет континената, окупио је oко 960 борца из 16 земаља.

Тренер кик – бокс клуба “Тигар”, Веселин Ђуричић са такмичења носи најбоље утиске.

“Организација је била на врхунском нивоу и све иде планираном динамиком. Матеј је потврдио свјетску класу и коментари великог броја тренера говоре да је најбољи борац Европског купа”, истакао је Ђуричић. Уз Ђуричића, крај ринга био је и тренер Милан Бабић.

Наредни викенд наши кик боксери узеће учешће на првенству Србије у дисциплини фул контакт у Краљеву, а 27. маја на првенству Србије у дисциплини лоу кик.