14. коло: УФК „Илићка 01“ Брчко – ФК „Младост“ 6:0

Фудбалери Младости су у 14. колу  Друге лиге Републике Српске, група „Исток“ гостовали у Брчком гдје су се састали са домаћом екипом УФК „Илићка“ од које су претрпјели један од најтежих пораза.

Домаћини су повели у 19. минуту поготком Кикића. На 2:0 повисио је Бојић у 22. минуту и са тим резултатом су отишли на одмор. У 62. минуту Марковић повећава на 3:0 и до краја утакмице домаћини постижу још три поготка за коначних 6:0. Стријелци за домаће још су били Кикић у 62. минуту, Крајшумовић у 74. минуту и Бојић у 90. минуту игре. Резултат овако високог пораза је неодлазак осам стандардних играча из разних разлога.

ФК „Младост“: Тепавчевић, Николић, Лозо, Горановић, Бокић (од 55. мин. Црногорац), Сушић, Пушара, Бјелогрлић, Ћеранић С, Дубљевић (од 76. мин. Антељ) и Копривица.

Након одиграних 14 кола Младост се налази на тринаестом мјесту са освојених 18 бодова.

У наредном 15. колу јесењег дијела Првенства РС, Друга лига „Исток“ које се игра  у суботу 19. новембра са почетком у 13:30,  фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Леотар“ из Требиња.

У заосталој утакмици седмог кола Омладинске квалитетне лиге ФСРС „Југ“ група Херцеговина (Предпионири, Пионири и  Кадети)  које се игра у недељу 20. новембра, Омладинци Младости ће гостовати екипи ФК „Леотар“ из Требиња. Утакмице почињу од 10 сати.