Шеснаесто коло: ФК „Будућност“ Пилица – ФК „Младост“ Гацко 1:1

Фудбалери Младости су у 16. колу Друге лиге РС група Исток гостовали у Пилици код Зворника гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Будућност“. Била је то утакмица права првенствена са доста шанси за постизање голова. Младост је повела у 20. минуту голом Сретена Николића и са тим резултатом су отишли на одмор. Домаћини су изједначили у 65. минуту поготком Драгана Васиљевића.

Стријелци: Николић у 20. мин. за Младост и Васиљевић у 65. минуту за Будућност.

Судије: Барјактаревић и Дивчић (Бијељина) и Мазић (Власеница).

Жути картони: Лозо Дејан и Гузина Слободан (Младост).

Младост је играла у саставу: Гузина, Николић, Копривица, Лозо, Горановић (од 90. мин. Братић), Мрковић, Комненић, Авдаловић, Дубљевић (од 53. мин Гузина Јован, од 74. мин. Бјелогрлић), Бокић и Ћеранић.

Након 16. кола на првом мјесту је екипа новог друголигаша ФК „Слоге“ из Горњег Црњелова са 41 бодом. Младост се налази на једанаестом мјесту са 21 бодом.

У наредном, 17. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“ које се игра у суботу, 24. марта са почетком у 14:30, фудбалери Младости дочекују екипу ФК „Слога Јунајтед“ из Бијељине.