ОКК “Гацко” – ОКК “Борац” 59:74

У заосталој утакмици 18. кола, протеклог викенда, кошаркаши ОКК “Гацко” поражени су од екипе ОКК “Борац” из Бања Луке, резултатом 59:74. По четвртинама 15:17, 15:23, 13:12 и 16:22.

Против трећепласиране екипе на табели, наши кошаркаши су пружили солидну игру и били у резултатском прикључку све до скоро два минута прије краја, када су гостима пришли на 3 разлике. Иако са 8 играча, домаћа екипа није имала снаге да се избори са видно расположеним гостима и једним од кандидата за улазак у Премијер лигу БиХ.

Домаћи састав је играо без повријеђеног Скока, Милановића, Вујовића, али са Богићевићем, који се упркос повреди нашао на терену. У екипи Гацка, током сусрета најефикаснији је био Тепавчевић са 26 и Лучић са 10 поена.

Наредног викенда, ОК “Гацко” игра у гостима против екипе Будућности из Бијељине.