ОКК „Гацко“ – КК „Приједор“ 80:82

Протеклог викенда, пред препуним трибинама спортске дворане у Гацку, кошаркаши ОКК „Гацко“ поражени су од екипе „Приједор“ из Приједора, резултатом 80:82. По четвртинама 15:13, 24:22, 20:32, 21:15.

У правом кошаркашком спектаклу уз велику подршку навијача, екипа Гацка је добро отворила утакмицу и доминирала читавих 20 минута, да би на полувријеме отишла са 5 поена предности. Међутим, друго полувријеме је било у знаку екипе из Приједора, али и судијске тројке Комара, Мишелића и Ћосовића. Вођени подршком са трибина, ОКК „Гацко“ стиже предност екипе Приједора од 14 поена, и 8 секунди прије краја сусрета имају напад за побједу, али Богићевић није имао среће, чиме гостујућа екипа остварује своју 11 побједу.

У екипи Гацка, најефикаснији је био Тепавчевић са 24, Богићевић 17, Црногорац и Милановић са 15 поена. Из клуба се захваљују навијачима на великој подршци током сусрета.