ОК “Гацко”: Дерби припао Јединству

Дерби 8. кола Премијер лиге БиХ за одбојкаше, у коме су се састали ОК „Јединство“ из Брчког и ОК „Гацко“, једине двије екипе без пораза, припао је домаћину резултатом 3:1. По сетовима: 28:30, 25:23, 25:16 и 25:22.

Била је то занимљива, осим у четвртом сету, и врло неизвјесна одбојкашка утакмица. Наши одбојкаши су одлично ушли у меч, добили први сет, али и пропустили велику прилику да у другом сету надјачају веома квалитетног противника.

Иако су имали предност од 4-5 поена, други сет ипак нису успјели да ријеше у своју корист. Трећи сет је убједљиво добила екипа Јединства, док је четврти сет опет донио изједначену игру све до саме завршнице, у којој су домаћини имали више концентрације и ријешили меч у своју корист.

Уживајући у одличној одбојкашкој представи, публика у Брчком актере меча испратила је аплаузом.

У следећем колу, ОК “Гацко” дочекује екипу Младости из Брчког.