„Младост“ Гацко – ФК „Пролетер“ Дворови 2:0

Фудбалери Младости су у 10. колу јесењег дијела Друге лиге група „Исток“ били домаћин екипи ФК „Пролетер“ из Дворова.

Након 90 минута занимљиве игре утакмица је завршена резултатом 2:0 за домаћина. Да су фудбалери домаће Младости искористили све своје шансе за постизање погодака резултат је могао бити изражен већим бројем погодака. У 20. минуту након боље игре домаћи су постигли погодак и повели 1:0, а стријелац је био Дангубић Милосав. После поготка шансе су се ређале једна за другом. Голман гостујуће екипе је био на висини задатка све до 64. минута када је домаћи играч Мрковић Бојан, након центаршута Антеља, постигао други погодак за водство од 2:0. Када се све сабере био је то један добар меч и рутинска побједа домаћих.

Младост: Гузина, Мрковић, Лозо (од 35. мин. Антељ), Салатић, Комненић (од 69. мин Копривица), Дангубић (од 28. Сушић Д.), Николић, Дубљевић, Бокић, Сушић Н. и Пушара.

Након одиграних 10 кола Младост се налази на седмом  мјесту са освојених 15 бодова. На првом мјесту се налази Напредак из Доњег Шепка са освојених 30 бодова.

У наредном 11. колу Првенства РС које се игра  у суботу 22. октобра са почетком у 15 часова фудбалери Младости гостују код екипе ОФК „Гласинац 2011“ са Сокоца.