Кик-бокс клуб „Тигар“: Четири златне медаље у Бањалуци

У суботу, 11. марта у Бањалуци је одржан међународни куп “Бања Лука Опен 2017”, на коме је учешће узело 125 такмичара. Кик-боксери клуба “Тигар” Гацко освојили су четири златне медаље.

Милан Бабић је у дисциплини К1 категорија до 75 кг освојио 1. мјесто у сениорској конкуренцији, а Урош Мучибабић у дисциплини К1 до 71 кг 1. мјесто, проглашен је за најбољег јуниора и награђен од стране компаније М:тел.

Миленко Окиљевић у дисциплини кик лајт до 63 кг, освојио је 1. мјесто, као и до 69 кг, такође 1. мјесто у дисциплини кик лајт.

“Сезона је почела одлично. Поносан сам на своје такмичаре који су бриљирали у Бањалуци и побрали сумпатије свих присутних у дворани Обилићево”, рекао је тренер Весeлин Ђуричић.

Наши кик-боксери учествоваће и на изборном Првенству БиХ које ће бити одржано 25. марта у Бихаћу.