Фудбал: У сусрету комшија домаћин бољи, Сутјеска-Младост 3:0

fudbal

Дерби комшија је протекао мирно без много жустрине, фер и коректно по којој су окршаји Фочака и Гачана иначе били препознатљиви. Резултат није мјерило односа снага на терену. Домаћин је искористио своје шансе и у 38. минуту је повео голом Неђа Шуке. У 51. минуту на 2:0 повећао је Дејан Дракул, а Никола Мојовић, поставио коначних 3:0 за Сутјеску.

Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Денда (од 60 минута Сушић Г.), Вицо, Андрић, Комненић, Васиљевић, Горановић (од 66. минута Сушић Н.), Лозо, Прело (од 79. минута Јеремић), Ћеранић.

Након одиграних 20 кола, фудбалери Младости заузимају 9. мјесто са освојених 29. бодова.

У 21. колу које се игра у суботу 27.04.2013. године са почетком у 16:00 сати, Младост ће дочекати Слогу из Добоја.

Омладинци Младости, Кадети и Јуниори, су у оквиру 22. кола Омладинске лиге БиХ група „ЈУГ“, дочекали вршњаке ФК Игмана из Коњица. Домаћини су били бољи у оба сусрета и забиљежили побједе идентичним резултатом 3:1.

У наредну суботу у 23. колу, Кадети и Јуниори гостују у Читлуку гдје се састају са домаћим НК Бротњо, а у четвртак ће у Дриновцима одиграти заосталу утакмицу 16. кола са домаћим НК Дриновци.