Фудбал: Пролетер – Младост 3:3

Најузбудљивији меч 11. кола Прве лиге Републике Српске одигран је у Теслићу,  гдје су се састали домаћи Пролетер и Младост.

Утакмица је донијела одличан фудбал гдје је постигнуто шест погодака.
Младост је у два наврата имала предност од два гола, и чинило се да ће са овог тешког гостовања успјети донијети сва три бода. Ипак, домаћини се нису предавали што им је на крају и успјело.

Младост је повела у 37. минуту голом Гојка Сушића, а шеснаест минута касније најбољи појединац меча, Драган Горановић, је са “бијеле тачке” постигао други погодак. У 47. минуту, домаћи смањују на 1:2 преко Гаврића. Драган Горановић у 55. минуту постиже свој други погодак за резултат од 3:1. Само шест минута касније, играч домаћих, Владимир Марковић, смањио је резултат на 2:3, а у 85. минуту исти играч поставља коначних 3:3.

Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Денда, Лозо, Т. Горановић (од 90. мин. Дубљевић), Д. Горановић, Сушић, Вицо, Пушара (од 82. мин. Тодоровић), Андрић,Комненић.

Након 11. одиграних кола, Младост се налази на 5.  мјесту првенствене табеле са освојених 19 бодова. На првом мјесту је Дрина из Зворника која има 27 бодова.

У следећем 12. колу које се игра у суботу 02. новембра са почетком 14:30 сати, Младост је домаћин екипи ФК „Модрича“ из Модриче.