Фудбал : Подјела бодова

Фудбалери Младости су у утакмици 24. кола Првенства РС, на свом терену дочекали екипу ФК „Пролетер“ из Теслића. Резултат утакмице на крају је био неријешен, 1:1, којим су били задовољнији гости из Теслића. Прво полувријеме се завршило без голова. Екипе су имале неколико изгледнијих прилика али нису успјели постићи ниједан гол. Друго полувријеме донијело је бољу игру домаћих, али су гости из Теслића у 51. минуту повели са 1:0, голом који је поред неколико играча домаћих постигао Поповић.

Домаћи су нападали али без резултата све до 82. минута, када је Мрковић савладао одличног голмана гостију, Трогрлића, и изједначио на 1:1, што се касније испоставило као коначан резултат утакмице. Неријешен резултат је за домаће неповољан, а гости могу бити задовољни освојеним бодом у борби за опстанак. Младост је наступила у саставу: Гузина, Мрковић, Денда, Пушара, Вицо, Андрић, Прело, Комненић, Сушић Н. (од 63 мин. Горановић) Тодоровић и Ћеранић.

На првенственој табели, Младост заузима 9. мјесто са освојена 33 бода. На првом мјесту је Дрина из Зворника са 49 бодова, која је побједом у Угљевику постала нови премијерлигаш.

У 25. колу које се по распореду игра у суботу 17. маја,  фудбалери Младости гостују у Модричи гдје се састају са домаћом екипом ФК “Модрича“, која ће се у следећој сезони такмичити у Другој лиги РС.

У 27. колу омладинци ФК „Младост“ гостовали су у Мостару гдје су се састали са домаћом екипом НК „Бранитељ“ Мостар. Домаћи су били бољи у оба сусрета. Кадети Бранитеља су побиједили са 8:0, а јуниори са 3:0. У следећем 28. колу које се игра у недељу 18. маја,  омладинци Младости дочекују вршњаке НК „Посушја“ из Посушја. Кадети играју од 10:00 сати а јуниори од 12:00 сати.