Фудбал: Младост – Слобода 2:1

Протеклог викенда, фудбалери Младости поразили су екипу Слободе из Мркоњић Града, резултатом 2:1. Домаћи фудбалери су у 12. минуту стигли у вођство голом Тодоровића, који се нашао сам у шеснаестерцу гостију и рутински матирао Илића.

У другом полувремену, Младост је наставила са теренском иницијативом. Међутим, гости су дошли до изједначења у 56. минуту евро голом Јефтенића, шутем са двадесетак метара удаљености. У 60. минуту, Ћеранић је довео Младост поново у вођство, савладавши Грковића након одличног проигравања Тодоровића.

До краја сусрета, оба ривала имала су по пар прилика, али се резултат није мијењао. На крају нова потпуно заслужено освојена три бода за Младост. Ремијем у Фочи против Сутјеске, и тријумфом против Слободе, Младост се поново вратила у горњи дио табеле.

Стријелци за Младост су били: Тодоровић (12) и Ћеранић (60) а за госте Јефтенић (56). Младост је наступила у саставу: Гузина, Мрковић, Лозо (Милошевић), Вицо, Андрић (Пушара), Горановић, Н. Сушић, Г. Сушић, Прело (Денда), Комненић, Ћеранић.

Младост тренутно заузима 7. мјесто на првенственој табели са освојених 26 бодова.

У 19. колу које се по распореду игра у сриједу 05.05.2014. године, са почетком у 15:00 сати, фудбалери Младости гостују у Шамцу, гдје се састају са домаћим Борцем. У истом колу, које се играло у суботу 29. марта, омладинци Младости, кадети и јуниори гостовали су у Мостару, гдје су се састали са домаћом Локомотивом. Домаћини су били бољи и у оба сусрета забиљежили побједе резултатом 2:1.

Јуниори и кадети Младости у недељу 04. априла, у 20. колу Омладинске лиге БиХ група „ЈУГ“, су домаћини екипи ХНК “Дриновци“ из Дриновца. Кадети играју у 11:00, а јуниори у 13:00 сати.