Фудбал: Младост – Модрича Максима 0:0

У оквиру 12. кола Прве лиге Републике Српске, састали су се домаћа Младост и екипа Модриче из Модриче. Утакмица је дала занимљив фудбал, гдје на крају освојеним бодом могу бити задовољни и једни и други.

Прво полувријеме је донијело лош фудбал. У наставаку сусрета сјајна прилика за домаћина. Слободан ударац је снажно извео Горановић, али је Петровић био на висини задатка. Младост преко Прела није успјела да реализује двије изгледне прилике, а опет је голман Модриче био сигуран. Гости су преко Рајовића имали у 77. минуту одличну прилику за постизање гола, али голман Перовић је зауставио овај ударац.

Посљедњих десетак минута трајала је права опсада гола гостију, који су на крају ипак остали непоражени. Фудбалери Модриче су стигли до бода који ће им пуно значити у тешкој борби за опстанак, а Младост се поново морала задовољити подјелом бодова на свом терену.

Младост је играла у саставу Перовић, Мрковић, Денда, Лозо, (од 46 мин. Прело), Д. Горановић, Сушић, Вицо,Васиљевић,(од 61 мин. Пушара) Андрић,Ћеранић и Комненић.

Након 12 одиграних кола, Младост се налази на 5.  мјесту првенствене табеле са освојених 20 бодова. На првом мјесту је Дрина из Зворника која има 27 бодова.

У последњем 13. колу јесењег дијела првенства које се игра у суботу 09. новембра, са почетком у 14:00 сати, Младост гостује у Градишци гдје се састаје са домаћом Козаром.