Фудбал: Младост – Борац из Шамца 2:1

Фудбалери Младости су у 6. колу наставили са добром игром на свом терену. Резултатом 2:1 поразили су екипу Борца из Шамца.
У првом полувремену није било голова, иако су оба тима имала неколико прилика.

У 51. минуту, Тигран Горановић је срушен у шеснаестерцу домаћих, а Рајко Ћеранић је са бијеле тачке донио предност својој екипи. У 58. минуту ,Тигран Горановић је сјајно искористио додавање Рајка Ћеранића, и постигао други гол за вођство свог тима од 2:1. У 84. Минуту, играч домаћих Тигран Горановић је несмотрено стартовао у шеснаестерцу, а судија Лубура је свирао пенал за госте из Шамца који су успјели да смање резултат, а сигуран извођач био је Арсић.

Стријелци: 1:0  Ћеранић Рајко (51, пенал), 2:0, Горановић  Тигран (57), 2:1 Арсић (85, пенал).

Жути картони: Горановић Тигран, Вицо Миљан (Младост), Мирић Златко (Борац).
Младост је играла у саставу Гузина, Мрковић, Денда, Вицо, Андрић, Горановић Т,  Горановић Д. (од 82.  мин. Прело), Васиљевић (од 75. мин. Сушић Н), Комненић,Тодоровић (од 67. мин. Сушић Г), Ћеранић.

Младост се сада налази на трећем мјесту првенствене табеле са освојених 11 бодова, колико има и другопласирано Подриње. На првом мјесту је Дрина из Зворника са освојених 14 бодова.

У следећем 7. колу које се игра у суботу 28.септембра, са почетком у 15:30 сати, Младост гостује у Новом Граду, гдје се састаје са домаћом Слободом.