Фудбал: 1/16 Куп-а Црвена Звијезда (Обудовац) – Младост 1:3

Фудбалери Младости пласирали су се у осмину Купа РС побједом у Обудовцу против домаће Црвене звијезде, члана Регионалне лиге РС, група „центар“ са 3:1.

Домаћи су повели у 21. минуту голом Јована Панића, а резултат је могао бити повољнији за домаћина да су шансе искористили Симић у 26. и Станковић у 37. минуту.

Младост је изједначила у 41. минуту голом који је постигао Мирослав Прело. Владимир Тодоровић је са око 20 метара из слободног ударца погодио пречку.

Друго полувријеме је прошло у знаку Младости. Добра игра је крунисана головима Драгана Горановића у 74. минуту и Бошка Пушаре у 81.минуту.

ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА: Бијелић, Ј. Јосић, Миловановић (од 77. Ђокић), Филиповић (од 85. П. Јосић), Ристић, Панић, Станковић, Симић, Теодоровић, П. Јовановић, Ђ. Јовановић (од 72. Пејић).

МЛАДОСТ: Гузина, Лозо, Тодоровић, Мрковић, Вицо (од 84. Дубљевић), Комненић, Горановић Д, Прело (од 67. Пушара), Васиљевић, Сушић (од 46. Горановић Т), Андрић.