ФК “Вележ” Невесиње -ФК “Младост” 4:2

Фудбалери Младости су у 28. колу Првенства  Друге Лиге група „Исток“ гостовали у Невесињу гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Вележ“. Након 90 минута занимљиве игре, са доста шанси и постигнутих погодака, утакмица је завршена резултатом 4:2 за домаћина. Фудбалери Младости су своју бољу игру крунисали поготком Сретена Николића у 10. минуту  и са тим резултатом се отишло на одмор. У 65. минуту Сретен Николић је постигао свој други погодак за резултат од 2:0.

Одмах у 66. минуту игре након оправдано досуђеног пенала, домаћини су преко Петковића смањили резултат на 2:1. Након извршених измјена, домаћини су у интервалу од 10 минута постигли 3 поготка. Прво је у 82. минуту Килибарда изједначио на 2:2, а Драшковић је својим поготцима у 86. и 90. минуту игре донио побједу домаћину за коначних 4:2.

Младост (Гацко): Аничић, Антељ, Пејић, Салатић (од 66 мин. Дубљевић), Комненић, Копривица (од 63 мин. Ламбић), Бокић, Николић, Авдаловић, Делић, Јокановић (од 63 мин. Ћеранић).

Након одиграних 28 кола, Младост се налази на деветом мјесту са освојених 35 бодова. На првом мјесту се налази Напредак из Доњег Шепка са освојених 66 бодова.

У наредном 29. колу Првенства РС које се игра у недељу 04.06. са почетком у 17.30 часова, фудбалери Младости су домаћини  екипи ФК „Илићка 01“ из Брчког.