ФК „Слога Јунајтед“ Бијељина – ФК „Младост“ Гацко 2:1

Фудбалери Младости су у 27. колу Друге лиге Републике Српске група „Исток“ гостовали у Бијељини гдје су се састали са екипом ФК „Слога Јунајтед“.

У првом полувремену игра се одвијала на средини терена тако да се полувријеме завршило неријешеним резултатом.

У другом полувремену домаћин је био бољи и заслужено побиједио резултатом 2:1. Домаћини су повели у 61. минуту поготком Шикуљак Владимира. У 70. минуту фудбалери Младости искористили су грешку домаћина и преко Авдаловић Јевта изједначили на 1:1.
У наставку игре фудбалери Слоге су кренули на све или ништа и постижу погодак у 85. минуту за вођство од 2:1. Стријелац побједоносног поготка је био Остојић Перо. У овом сусрету Младост је играла ослабљена неиграњем неколицине стандарних играча због парних жутих картона.

ФК „Младост“: Шуковић, Мастиловић, Лозо, Бјелогрлић,Сушић Д., Салатић, Сушић Н,Авдаловић, Дракул, Комненић и Николић.

Након одиграних 27 кола Младост се налази на деветом мјесту са освојених 33 бода.

У наредном 28. колу Првенства РС које се игра у суботу 21. маја са почетком у 17:00 часова фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Пролетер“ Дворови.

У следећем 17. колу које се игра у недељу 22. маја Омладинци су домаћини екипи ФК „Романија“ Пале. Утакмице почињу у 10:00 сати за пионире и 11:30 за кадете.