ФК “Младост” Рогатица – ФК “Младост” Гацко 2:0

Фудбалери Младости су у оквиру 4. кола Првенства Друге Лиге група „Исток“ гостовали у Рогатици, гдје су се састали са имењаком домаћом екипом ФК „Младост“. Домаћи су повели већ у 3. минуту игре поготком Михајловића. На други погодак се није чекало дуго, јер је већ у 12 минуту Мочевић повисио резултат на 2:0 за домаћу Младост. До краја утакмице играло се по средини терена са неколико полуприлика за постизање голова.

У екипи Младости из Гацка недостајала су три играча због повреда, као и шест играча како из оправданих тако и неоправданих разлога.

Младост је играла у саставу: Шуковић, Братић, Бокић, Антељ, Пејић (од 23. мин Црногорац), Делић (од 88. мин Дубљевић Д.), Салатић, Бјелогрлић, Авдаловић, Јокановић, Комненић.

Након 4 првенствена кола, на првом мјесту је екипа ФК „Слогa“ из Горњег Црњелова са максималних 12 бодова, а екипа Младости налази се на 6 мјесту са 6 бодова.

У наредном 5. колу Првенства Друге Лиге група „Исток“ које се игра  у суботу 09.09.2017. године, са почетком у 17 часова, фудбалери Младости дочекују екипу ФК „Губер“ из Сребренице.

Прије ове утакмице у сриједу 30.08.2017. године, одиграна је КУП утакмица ПФС Требиње, у којој су фудбалери Младост поражени од екипе ФК „Вележ“ из Невесиња, након бољег извођења пенала резултатом 6:5. Резултат у регуларном дијелу утакмице је био 3:3.

У  оквиру 1. кoла јесењег дијела првенства Омладинске квалитетне лиге, ПФС Требиње група „ЈУГ“ које се игра у недељу 10.09.2017. године, омладинци Младости (предпионири, пионири и кадети) су домаћини омладинским селекцијам ФК  „Сутјеска“ из Фоче. Утакмице почињу од 10 часова.