ФК „Младост“ Гацко – ФК „Слога Јунајтед“ Бијељина 4:1

Фудбалери Младости су у 12. колу Друге лиге РС били домаћини екипи ФК „Слога Јунајтед“ из Бијељине. Утакмица права првенствена са доста шанси и лијепих голова захаваљујући најбољем играчу утакмице Горановићу који је са два гола у 63. и 70. минуту преокренуо резулатат у корист домаћих накона вођства гостију поготком који је постигао Тонковић у 45. минуту првог полувремена за вођство од 0:1. Трећи погодак за домаћина је дјело Дракула у 81. минуту а четврти за коначан резултат од 4:1 је дјело Пушаре.

Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Салатић, Петковић, Горановић (Самарџић),Комненић (Дубљевић), Ћеранић (Топаловић), Сушић, Шиљеговић, Дракул, Пушара.

Након одиграних 12 кола на првом мјесту је екипа ФК „Напредак“ из Доњег Шепка са 26 бодова. Младост се налази на шестом мјесту са освојених 17 бодова.

У наредном 13. колу Првенства РС, Друга лига „Исток“ које се игра у недељу 08. новембра са почетком у 13:30 часова фудбалери Младости гостују код екипе ФК „Пролетер“ из Дворова.