ФК „Младост“ – ФК „Јединство“ Бродац 2:1

Фудбалери Младости су у 17. колу Друге Лиге група „Исток“ били домаћин екипи ФК „Јединство“ Бродац. Након 90. минута занимљиве игре утакмица је завршена резултатом 2:1 за домаћина. Велики број прилика нису искористили фудбалери домаће Младости. Гости из Бродца иако су у 4. минуту игре остали са играчем мање, због искључења играча Мијатовића након намјерног ударања Горановића, први су дошли у вођство од 1:0, аутоголом играча домаћих, Самарџић Лазара.

У 68. минуту након боље игре, домаћи су постигли погодак и изједначили на 1:1. Погодак за домаћина постигао је Дракул Марко. Шансе су се ређале једна за другом све до 85. минута, када је тренутно најбољи стријелац Друге лиге, Дракул Марко, постигао свој други погодак на утакмици за вођство од 2:1. Ово му је уједно био 11. погодак у текућем првенству и налази се сам на челу листе стријелаца.

Када се све сабере био је то један добар меч, а подмлађени тим домаћина показао је да има квалитет што ће се видјети у наредним утакмицама. Касни почетак припрема и неиграње три првотимца због црвених картона утицали су на игру домаћих.

Младост (Г): Гузина, Мрковић, Самарџић, Дангубић (од 34. мин. Сушић Д), Дубљевић (од 90. мин. Николић), Горановић, Дракул, Авдаловић (од 46. мин. Бјелогрлић), Сушић Н, Шиљеговић, Ћеранић.

Фудбалери Младости тренутно су на 7. мјесту са 22 освојена бода.

У наредном 18. колу Првенства РС које се игра у суботу 19.марта са почетком у 14:30 часова, фудбалери Младости гостују код екипе ФК „Рудар“ из Угљевика.