Друго коло: ФК “Дрина” Зворник – ФК “Младост” Гацко 5:0

Фудбалери  Младости су у другом колу Друге лиге РС група „Исток“ гостовали у Зворнику гдје су се састали са домаћом Дрином, повратником из Прве лиге РС.

Екипа домаћина показала је много бољу игру, поготово у другом полувремену када је екипа Младости пала на физичком плану, што је узрок касног почетка припрема. Домаћини су повели голом Марковића из пенала у 33. минуту. Када се очекивао крај првог полувремена, Дамјановић постиже погодак за 2:0 што је био резултат првог полувремена. Мреже мирују све до 77. минута када у размаку од десет минута домаћини постижу три поготка за високу побједу домаћина. Спасојевић у 77. минуту тресе мрежу голмана Гузине за 3:0, да би у 83. минуту Алић постигао четврти погодак. У 87. минуту Дамјановић постиже свој други погодак за убједљиву и заслужену побједу домаће екипе од 5:0.

Гледалаца: 150,

Стријелци: Марковић у 33. минуту из пенала, Дамјановић у 45. и 87. минуту, Спасојевић у 77. и Митровић у 83 минуту,

Судије: Ђукић и Митровић (Бијељина) и Миловановић (Власеница),

Жути картони: Мрковић, Комненић, Вуковић и Салатић (Младост),

Дрина(З): Тодоровић, Ерић, Васиљевић, Јевтић (од 74. мин Спасојевић), Митровић (од 78. мин Алић), Дамјановић, Марковић, Пљеваљчић, Јокић, Боричић (од 85. мин Алемпић), Васић.

Младост: Гузина С, Гузина Ј, Мрковић, Лозо, Братић, Комненић, Салатић, Дракул (од 78. мин. Делић), Вуковић, Горановић (од 88. мин Илић), Ћеранић.

Након одиграна 2. кола, на првом мјесту је екипа ФК „Леотар“ из Требиња са шест бодова. Младост се налази на тринаестом мјесту са освојених три бода.

У наредном 3. колу јесењег дијела Првенства РС – Друга лига „Исток“, које се игра  у суботу 24. августа са почетком у 17: 30 часова, фудбалери Младости дочекују екипу ОФК „Гласинац 2011“ са Сокоца.