Дерби кола без голова: Младост – Дрина 0:0

У дербију 10. кола Прве лиге РС, фудбалери Младости су били домаћини лидеру на табели екипи Дрине из Зворника, која у досада одиграних девет кола није претрпила ниједан пораз. Меч је почео отвореном игром, па је већ у другом и четвртом минуту Ћеранић имао сјајне прилике за постизање гола, међутим његове ударце је зауставио одлични чувар мреже гостију Максимовић. Дрина је имала прилику у 28. минуту, али ударац главом Стевановића одбранио је голман Гузина.

У другом полувремену, домаћи фудбалери су кренули офанзивно према голу гостију али безуспјешно. У 62. минуту Горановић Д. је имао шансу за постизање гола али је голман гостију опет био на висини задатка.

И гости из Зворника су имали шансе за постизање гола али је резултат на крају остао неријешен што им је одговарало јер су на табели у предности од 4 бода разлике у односу на другопласирану Дрину ХЕ из Вишеграда, која има 20 бодова, и близу су титули јесењег првака.

Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Сушић Г, Денда, Вицо, Горановић Т. (од 75. мин. Пушара), Горановић Д,  Андрић, Ћеранић, Тодоровић Комненић.

Након десет одиграних кола, Младост се налази на четвртом  мјесту првенствене табеле са освојених 18 бодова. На првом мјесту је Дрина из Зворника са освојена 24 бода.

У следећем 11. колу које се игра у суботу 26.октобра, са почетком 14:30 сати, Младост гостује у Теслићу гдје се састаје са домаћим Пролетером.