Четврто коло: ФК “Младост” Гацко – ФК “Братство” Братунац 3:1

У четвртом колу Друге лиге Исток,  фудбалери Гацка дочекали су екипу Братства из Братунца. Од самог почетка утакмице Младост је наметнула свој ритам игре што је уродило плодом већ у 42. минуту када је било 1:0 за домаћу екипу. Са тим резултатом се одлази на одмор да би одмах почетком другог полувремена Младост удвостучила своју предност на 2:0 у 51. минуту, а  већ у 61. минуту резултат је 3:0 за домаћина. Пред крај утакмице гости дају један погодак и утакмица се завршава коначним резултатом 3:1.

Стријелци за Младост су били Ћеранић у 42. и 61. минуту и Николић у 51. минуту, док је за госте утјешни гол дао Максимовић у 85. минуту. Утакмица је прошла у фер и коректној игри, без присуства публике. Младост након четири одиграна кола дијели прво мјесто Друге лиге Исток са још два клуба уз освојених 12 бодова.