24. коло: ФК „Младост“ Богутово село – ФК „Младост“ 2:3

Фудбалери “Младост” у 24. колу Друге лиге РС група “Исток” гостовали су у Богутовом селу, гдје су се састали са домаћом екипом имењаком ФК „Младост“. Младост је повела у 45. минуту голом Ћеранића и са тим резултатом се отишло на одмор. Домаћини су изједначили у 48. минуту поготком Цвијића. Другим поготком Ћеранића Младост је повела са 2:1, да би Николић у 81. минуту постигао трећи погодак за вођство од 3:1. Домаћи поготком Гајића у 85. минуту смањују на 3:2, што је био и коначан резултат утакмице.

Стријелци: Ћеранић у 45. и 69. мин. Николић у 85. мин. за Младост, Цвијић у 48. и Гајић у 81. минуту за Младост БС,

Судије: Текић (Зворник) Вуковић (Брчко) и Вуковић (Бијељина),

Жути картони: Лозо, Ћеранић, Дубљевић и Комненић (Младост).

Младост је играла у саставу: Шуковић, Николић (од 90. мин Вишњевац), Салатић, Лозо, Горановић, Братић, Комненић, Дубљевић (од 84. мин Пејић), Бокић, Делић, Ћеранић.

Након 24. кола, на првом мјесту је екипа новог друголигаша ФК „Слоге“ из Горњег Црњелова са 59 бодова. Младост се налази на шестом мјесту са 36 бодова.

Фудбалери Младости ће данас одиграти и утакмицу 25. кола са екипом ФК „Јединство“ Бродац, са почетком у 17 часова.