20. коло: ФК „Губер“ Сребреница – ФК „Младост“ Гацко 1:1

И на трећем гостовању овог прољећа фудбалери Младости су остали непоражени. У 20. колу Друге лиге РС група “Исток” гостовали у Сребреници гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Губер“. Младост је повела у 24. минуту голом Сретена Николића. На изједначење се није чекало дуго. Домаћини су изједначили на 1:1 у 30. минуту поготком Ћирковића и тим резултатом се отишло на одмор. У другом полувремену обје екипе су имале шансе за постизање погодака, али су стријелци били неспретни. Подјела бодова је најреалнији исход сусрета.

Стријелци: Николић у 24. минуту за Младост, Ћирковић у 30. минуту за Губер,

Судије: Видаковић, (Зворник), Дошло (И.Сарајево) Пејић (Соколац),

Жути картони: Мрковић, Николић, Јокановић (Младост).

Младост је играла у саставу: Гузина, Бокић (од 90. мин Братић), Николић (од 90. мин Делић), Мрковић, Копривица, Лозо, Салатић, Комненић, Дубљевић (од 78. мин Авдаловић), Јокановић,Ћеранић.

Након 20. кола на првом мјесту је лидер првенства екипа ОФК „Слоге“ из Горњег Црњелова са 53 бода. Младост се налази на петом мјесту са 29 бодова.

У наредном 21. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“, које се игра у суботу 14. априла са почетком у 16:30 часова, фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Илићка 01“ из Брчког.

У недељу 15. априла, утакмицама 10. кола наставља се првенство Омладинске квалитетне лиге, ПФС Требиње група „Југ“. Омладинци Младости гостују у Требињу гдје ће се састати са вршњацима ФК „Леотар“. Утакмице почињу у 10 сати.