1/8 финала Купа РС, ФК „Младост“ – ФК „Козара“ 2:2

Фудбалери Младости су у утакмици 1/8 финала Купа Републике Српске били домаћини прволигашу екипи ФК „Козаре“ из Градишке. Била је то једна потпуно отворена игра оба ривала и веома добра игра домаћих за разлику од неких утакмица у првенству. Екипа Младости иако друголигаш пружила је достојан отпор реномираном противнику из Градишке. Резултат добре игре су два постигнута поготка и вођство од 2:0. У 26. минуту играч домаћих Рајко Комненић шутирао је и постигао евро гол са око 20 метара, а за 2:0 погодио је Милан Топаловић у 56. минуту игре. У наставку игре гости су кренули на све или ништа и погоцима Илије Ковачевића у 68. минуту и аутоголом Дејана Лоза у 76. минуту изједначили резултат на 2:2. До краја утакмице резултат је остао непромијењен а за пласман у наставак такмичења изводили су се пенали.
Са бијеле тачке за домаћина голове су постигли: Комненић, Горановић, Петковић и Салатић, а за госте из Градишке: Мајданац и Поповић, ударац Бунића голман Гузина је одбранио а Вукајловић је промашио гол.
Фудбалери Младости су овом побједом изборили пласман у 1/8 финала КУП-а РС са екипама Радника из Бијељине, Младости из Велике обарске, Власенице из Власенице, Карановца из Бањалуке, Пролетера из Теслића, Слободе из Новог Града и побједника сусрета Дрине из Зворника и Борца из Бањалуке.

Младост Гацко: Гузина, Мрковић, Петковић, Горановић, Топаловић (од 77. мин. Самарџић), Лозо, Шиљеговић, Салатић, Сушић, Комненић, Дракул.