13. коло, ФК „Пролетер“ Дворови – ФК „Младост“ Гацко 1:1

Фудбалери Младости су у 13. колу Првенства Друге Лиге група „Исток“ гостовали у Дворовима гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Пролетер“. Након 90 минута занимљиве игре утакмица је завршена неријешеним резултатом 1:1. Утакмица је почела шокантним голом у првом минуту игре након неспоразума голмана Гузине и Сушића што је искористио играч домаћих Ранкић Владимир за вођство од 1:0.
У 22. минуту игре досуђен је пенал за Младост који је искористио Дракул Марко и изједначио резултат на 1:1, што му је ово 9 постигнути погодак у јесењем дијелу првенства и заузима прво мјесто на листи стријелаца. У 50. минуту игре слаби судија Петковић из Брчког досуђује пенал за домаћина који није искориштен и резултат је остао до краја утакмице 1:1.

Младост је играла у саставу: Гузина С, Мрковић, Дубљевић, Авдаловић (од 90. мин. Сушић Д), Шиљеговић, Гузина Ј. (од 75 мин. Самарџић), Салатић, Дракул, Пушара, Лозо, Сушић Н,

У наредном 14. колу Првенства РС које се игра у суботу 14. новембра са почетком у 13:00 часова фудбалери Младости дочекаће екипу ФК „Фамос“ из Војковића.

У сриједу 11. новембра са почетком у 13:00 часова фудбалери Младости ће у оквиру 1/4 финала КУП-а РС дочекати Премијер лигаша екипу ФК „Радник“ из Бијељине.