1/16 финала КУП-а РС, ФК „Младост“ – ФК „Напредак“ Доњи Шепак 4:0

Фудбалери Младости  су у утакмици 1/16 финала Купа Републике Српске били бољи од екипе ФК „Напредак“ из Доњег Шепка и побиједили резултатом 4:0. Утакмица је одиграна по лијепом и сунчаном времену.  Била је то једна потпуно отворена игра оба ривала. Гости су отвореном игром покушавали да угрозе гол домаћина али Младост је доминирала током читавог сусрета и своју добру игру крунисала са четири постигнута поготка. Резултат је могао бити и већи да су домаћи играчи искористили све указане шансе.

Стријелци за домаћина су били, Самарџић Лазар у 23. минуту, Дракул Марко у 35. минуту, Ћеранић Рајко у 55. минуту из пенала и Пушара Бошко у 75. минуту.

Младост: Гузина, Шиљеговић, Петковић (од 70. мин. Топаловић), Мрковић, Самарџић (од 46. мин. Лозо), Салатић, Сушић, Комненић (од 46. мин.Горановић), Пушара, Дракул, Ћеранић.

У осмину финала Купа РС пласирали су се: Младост (Гацко), Борац (Бања Лука),Слобода (Нови Град), Пролетер (Теслић), Борац (Шамац), Вележ (Невесиње), Леотар (Требиње), Дрина (Зворник), Власеница (Власеница, Младост (Велиак Обарска), БСК (Бања Лука), Подриње (Јања), Карановац (Бања Лука).

Утакмице, Млади Крајишник – Борац (КД) и  Модрича Максима – Козара играју се  23. септембра, а утакмица Сутјеска – Радник  игра се 30. септембра.