Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Strijelci uspješni kao i obično

strtsdg

Po Kalendaru takmičenja Streljačkog saveza Republike Srpske je u nedelju, 13. maja, održano 2. kolo lige pionira RS, po regijama istovremeno u tri grada: u Gradišci,  Bijeljini i Trebinju sa početkom u 9:00 časova.

U Trebinju su se nadmetali, domaćin Leotar, Mladost Gacko, Sv. Dimitrije iz Nevesinja i Hercegovac iz Bileće.

Ekipni  plasman :

  1. 1. „Mladost“  Gacko sa ubijenih 470 krugova (u sastavu: B. Tepavčević, R. Mastilović i B. Bošković)
  2. 2. „Leotar“ Trebinje sa ubijenih 407 krugova (u sastavu: D. Vukalović, B. Janković i M Kovačević)
  3. 3. „Hercegovac“  Bileća sa ubijenih 214 kugova (u sastavu: V. Bajčetić, S. Samardžiđ i M. Kisić)
  4. 4. „Sv. Dimitrije“  Nevesinje sa ubijenih 122 krugova (u sastavu: D. Tamindžija, N. Ćabak i Đ. Tamindžija).

Pojedinačni  plasmani :  (5 prvoplasiranih)

  1. 1. Božidar Tepavčević  „Mladost“  161 krug
  2. 2. Branislav Bošković „Mladost„  157 krugova
  3. 3. Radenko Mastilović „Mladost„  152 kruga
  4. 4. Ljiljana Mastilović „Mladost„           150 krugova
  5. 5. Dušan  Krstojević      „Mladost„      143 krugova

Za Mladost su još nastupili Milovan Vuković, koji je zauzeo sedmo mjesto u pojedinačnom plasmanu, i Darko Milović koji je bio dvanaesti od 26 strijelaca koliko je nastupilo u Trebinju.

Mladost je ubedljivo na prvom mjestu u ekipnom plasmanu a svakako i pojedinačno.

Naredni vikend  strijelci SKI „GACKO“  gađaju drugo kolo lige invalida R. Srpske

B I L T E N

DRUGOG KOLA LIGE PIONIRA REPUBLIKE SRPSKE ODRŽANOG PO REGIJAMA 13.05.2012. GODINE U KOZARSKOJ DUBICI, BIJELJINI I TREBINJU

EKIPNI PLASMAN

  1. 1. SK „MLADOST“ Gacko (Tepavčević, Bošković, Mastilović)                        470 krug.       10 bod.
  2. 2. SK „GEOFON“ Teslić (Nunić, Goričanac, Kalaković)                                  416       “         9       “
  3. 3.SK „LEOTAR RVI“ Trebinje (Kovačević, Janković, Vukalović)                    407       “         8       “
  4. 4.SK „PANTERI“ Bijeljina (Tešanović, Jeftić, Simić)                                    390       “          7       “
  5. 5.SK „RVI ORAO“ Bijeljina (Dragić, Šurbat, Vidović)                                  379       “          6       “
  6. 6. SK „MILAN PILIPOVIĆ“ Koz. Dubica (Ćibić, Kovačević, Kukavica)             349       “         5       “
  7. 7. SK „SEMBERKA“ Janja (Majinović, Batinić, Dragičević)                             292       “         4       “
  8. 8. SK „HERCEGOVAC“ Bileća (Bajčetić, Kisić, Samardžić)                            214       “         3       “
  9. 9. SK „SV. DIMITRIJE“ Nevesinje (Tamindžija, Tamindžija, Ćabak)               122       “         2       “
  10. 10. SK „GORAN TEODOSIĆ-RUS“ Brod  – nisu nastupili                                                       0       “

POJEDINAČNI PLASMAN – PIONIRKE

  1. 1. Mastilović Ljiljana                        „Mladost“                     77, 73  –  150  krugova
  2. 2. Kalaković Marija                          „Geofon“                     66, 72  –  138       “
  3. 3. Radonjić Marija                                 “                          70, 56  –  126        “
  4. 4. Kovačević Marija                         „M. Pilipović“               54, 61  –  115        “
  5. 5. Kukavica Maja                                   “                          65, 45  –  110       “
  6. 6. Lukić Dragana                              „RVI Orao“                 47, 36  –    83       “
  7. 7. Vasiljević Kristina                               “                          41, 37  –   78        “
  8. 8. Čučković Anastasija                      „Leotar RVI“               32, 42  –    74       “
  9. 9. Đokić Vanja                                  „RVI Orao“                34, 30  –     64       “
  10. 10. Todorović Anđela                                “                       19, 19  –    38        “

POJEDINAČNI PLASMAN – PIONIRI

  1. 1. Tepavčević Božidar                         „Mladost“                     78, 83  –  161  krug
  2. 2. Bošković Branislav                              “                             83, 74  –  157     “
  3. 3. Mastilović Radenko                              “                             82, 70  –  152     “
  4. 4. Krstojević Dušan                                 “                             73, 70  –  143     “
  5. 5. Kovačević Marko                            „Leotar RVI“                  69, 71  –  140     “
  6. 6. Nunić Ognjen                                 „Geofon“                       66, 73  –  139     “
  7. 7. Vuković Milovan                              „Mladost“                      68, 71  –  139     “
  8. 8. Goričanac Marko                             „Geofon“                      72, 67  –  139     “
  9. 9. Tešanović Miloš                               „Panteri“                      67, 71  –  138     “
  10. 10. Janković Bojan                                „Leotar RVI“               66, 68  –  134  krug.
  11. 11. Vukalović dejan                                    “                          66, 67  –  133     “
  12. 12. Dragić Bane                                    „RVI Orao“                 62, 69  –  131     “
  13. 13. Šajinović Slaviša                             „Geofon“                    62, 68  –  130     “
  14. 14. Jeftić Miloš                                      „Panteri“                     64, 65  –  129     “
  15. 15. Šurbat Danilo                                  „RVI Orao“                  60, 67  –  127     “
  16. 16. Ćibić Aleksa                                    „M. Pilipović“                59, 65  –  124     “
  17. 17. Simić Radiša                                   „Panteri“                      66, 57  –  123     “
  18. 18. Lazić Bojan                                      „Geofon“                     57, 65  –  122     “
  19. 19. Vidović Bojan                                   „RVI Orao“                  59, 62  –  121     “
  20. 20. Šotra Aleksandar                             „Leotar RVI“                 64, 57  –  121     “
  21. 21. Simeunović Zdravko                         „Panteri“                      61, 57  –  118     “
  22. 22. Gojić Ivan                                        „Geofon“                     61, 54  –  115     “
  23. 23. Petrović Luka                                   „RVI Orao“                   54, 55  –  109     “
  24. 24. Benderać Ivan                                 „Leotar RVI“                 52, 56  –  108     “
  25. 25. Njegić Miloš                                     „Panteri“                       53, 52  –  105     “
  26. 26. Majinović Vladimir                            „Sember “                    54, 51  –  105     “
  27. 27. Mićić Nemanja                                  „RVI Orao“                   48, 56  –  104     “
  28. 28. Maksimović Velibor                              “                              52, 51  –  103     “
  29. 29. Babić Marko                                    „M. Pilipović“                 48, 54  –  102     “
  30. 30. Dostica Zoran                                       “                             53, 49  –  102     “
  31. 31. Ignjatović Nikola                             „RVI Orao“                     51, 50  –  101     “
  32. 32. Milović Darko                                  „Mladost“                       48, 49  –    97     “
  33. 33. Batinić Milinko                                 „Semberka“                   53, 43  –    96     “
  34. 34. Suša Stefan                                    „Leotar RVI“                   48, 44  –    92     “
  35. 35. Stajčić Mirko                                   „M. Pilipović“                   39, 52  –    91     “
  36. 36. Dragičević Milan                              „Semberka“                    50, 41  –    91     “
  37. 37. Tramošljanin Aleksandar                  „M. Pilipović“                   39, 48  –    87     “
  38. 38. Gašić Vladimir                                 „RVI Orao“                      43, 41  –    84     “
  39. 39. Dragić Dalibor                                 „Semberka“                    38, 42  –    80     “
  40. 40.Bajčetić Vladimir                             „Hercegovac“                    41, 36  –    77     “
  41. 41. Šandara Dragan                              „Panteri“                         43, 34  –    77     “
  42. 42. Tamindžija Dejan                            „Sv. Dimitrije“                 32, 43  –    75     “
  43. 43. Džodžo Borislav                              „Leotar RVI“                    42, 30  –    72     “
  44. 44. Merćep Pavle                                        “                              36, 35  –    71     “
  45. 45. Kisić Marko                                    „Hercegovac“                   32, 37  –    69     “
  46. 46. Samardžić Stefan                                     “                           28, 40  –    68     “
  47. 47. Kovač Blagoje                                „Leotar RVI“                     22, 41  –    63     “
  48. 48. Pavković Vladislav                          „RVI Orao“                       32, 31  –    63     “
  49. 49. Tovilović Nemanja                               “                                30, 28  –    58     “
  50. 50. Sekulić Vlado                                 „Geofon“                          40, 18  –    58     “
  51. 51. Vukićević Filip                                „Hercegovac“                    36, 17  –    53     “
  52. 52. Velimirović Stojan                          „Panteri“                           28, 24  –    52     “
  53. 53. Tamindžija Đorđe                           „Sv. Dimitrije“                   12, 16  –    28     “
  54. 54. Milidžan Nikola                               „Leotar Rvi“                       13, 13  –    26    “
  55. 55. Vukićević Nikola                             „Hercegovac“                      5, 18  –    23     “
  56. 56. Ćabak Nemanja                             „Sv. Dimitrije“                     7, 12  –    19     “

STANJE  U LIGI  NAKON DRUGOG KOLA

1.  SK „MLADOST“ GACKO                                           19  bodova  –  888  krugova

2.  SK „GEOFON“ TESLIĆ                                             19       “       –  886       “

3.  SK „PANTERI“ BIJELJINA                                         15       “       –  798       “

4.  SK „LEOTAR RVI“ TREBINJE                                     15       “       –  795       “

5.  SK „RVI ORAO“ BIJELJINA                                       12       “       –  733       “

6.  SK „MILAN PILIPOVIĆ“ KOZ. DUBICA                       10       “       –  688       “

7.  SK „SEMBERKA“ JANJA                                             7       “        –  556       “

8.  SK „HERCEGOVAC“ BILEĆA                                      5       “        –  389       “

9.  SK „GORAN TEODOSIĆ – RUS“ BROD                        4       “        –  294       “

  1. SK „SV. DIMITRIJE“ NEVESINJE                           3       “         –  273       “
Подијелите вијест