Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Streljaštvo: Takmičenje pionira uspješno završeno

Takmičenje pionira u sklopu Mitrovdanskih streljačkih aktivnosti održano je u Gacku, u nedelju, 25. novembra 2012. godine, u prostorijama S.K. „MLADOST“. Uz učešće 10 ekipa i 37 strijelaca pojedinačno, tri kluba regije, pored domaćina su učestvovali: S.K. „LEOTAR RVI“ iz Trebinja i S.K. „HERCEGOVAC“ iz Bileće u disciplini serijska vazdušna puška.

Postignuti su sledeći rezultati:

VAZDUŠNA PUŠKA – POJEDINAČNO

PIONIRKE

R/B Ime prezime i godina rođenja KLUB 1 serija 2 serija Ukupno
1 Anastasija Čučković 2001 Leotar 49 65 114
2 Dajana Krstojević 2000 Mladost 51 58 109
3 Maja Vuković 1999 Mladost 55 45 100

EKIPNO -PIONIRKE

  1. „MLADOST -1“ Gacko
R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Dejana Krstojević 51 58 109
2 Maja Vuković 55 45 100
3 Marina Šuković 47 46 93
Ukupno ekipa 302
  1. „MLADOST -4“ Gacko
R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Anja Nikolić 36 42 78
2 Anastasija Adžić 31 26 57
3 Vanja Todorović 32 16 48
Ukupno ekipa 183

VAZDUŠNA PUŠKA – POJEDINAČNO

PIONIRI

R/B Ime prezime i godina rođenja KLUB 1 serija 2 serija Ukupno
1 Bojan Janković 1999 Leotar 70 68 138
2 Marko Kovačević 1999 Leotar 60 60 120
3 Pavle Merćep 2001 Leotar 56 59 115

EKIPNO -PIONIRI

1. „LEOTAR -1“ Trebinje

R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Bojan Janković 70 68 138
2 Marko Kovačević 60 60 120
3 Vladimir Bajčetić 37 57 94
Ukupno ekipa 352

2. „MLADOST -2“ Gacko

R/B Prezime i Ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Uroš Ristović 43 52 95
2 Vukota Goranović 54 60 114
3 Stefan Aškrabić 33 46 79
Ukupno ekipa 288

3.“LEOTAR -2″ Trebinje

R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Pavle Merćep 56 59 115
2 Borislav Džodžo 53 40 93
3 Aleksa Golo 30 25 55
Ukupno ekipa 263

4. „HERCEGOVAC -1“ Bileća

R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Stefan Samardžić 50 64 114
2 Obrad Radović 27 21 48
3 Srđan Radović 53 30 83
Ukupno ekipa 245

5. „LEOTAR -2“ Trebinje

R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Todor Milović 11 48 59
2 Aleksandar Jaretić 26 33 59
3 Novak Šuković 44 52 96
Ukupno ekipa 214

6. „MLADOST -5“  Gacko

R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Milan Beatović 56 49 105
2 Luka Skoko 32 19 51
3 Miloš Šušić 25 24 49
Ukupno ekipa 205

7. „HERCEGOVAC -2“  Bileća

R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Đorđe Vuković 36 37 73
2 Marko Kisić 15 38 53
3 Bojan Pejić 16 11 27
Ukupno ekipa 153

8. „MLADOST -3“  Gacko

R/B Prezime i ime 1 serija 2 serija Ukupno
1 Ognjen Dostinić 21 45 66
2 Vladimir Govedarica 15 32 47
3 Nikola Vuković 18 16 34
Ukupno ekipa 147

Najbolje plasiranoj ekipi svakog Kluba po Biltenu je dodijeljena diploma, a za pojedinačni plasman diplome su dobili po tri najbolje plasirana pionira i pionirke.

Na organizaciju takmičenja i ocjenjivanje nije bilo primjedbi i takmičenje je prošlo u fer, sportskoj atmosferi i lijepom druženju.

Treneri Milenko Mulina, Miodrag Kapor, Rade Samardžić i Momir Vuković konstatuju da su ovakvi susreti neophodni kako bi što bolje pripremili novoupisane i najmlađe strijelce za Ligu i druga republička takmičenja koja slijede početkom iduće takmičarske sezone.

Подијелите вијест