Poraz od lidera na tabeli

f_ddd_b

Utakmicu 18. kola fudbaleri Mladosti odigrali su u Doboju gdje su se sastali sa liderom na tabeli, domaćom Slogom.

Utakmica je završena rezultatom 4:2 (1:1) za Slogu. Golove za Mladost postigli su Vasiljević Velibor u 5. minutu iz penala i Prelo Miroslav u 90. minutu. Mladost je nastupila bez Goranovića, Markovića i Mrkovića i povrijeđenih Dangubića i Jovice Vica. FK “Mladost” trenutno zauzima 6. mjesto na prvenstvenoj tabeli sa 25 bodova.

U  utakmici 19. kola koja se igra  u subotu 14.04.2012. godine sa početkom u 15:30 časova,  Mladost je domaćin Proleteru iz Teslića.

Omladinci Mladosti, kadeti i juniori, proteklih dana odigrali su utakmice 17. i 19. kola.

U 17. kolu koje je odigrano u četvrtak 5.04.2012. godine, omladinci Mladosti sastali su se sa vršnjacima FK „Lokomotiva“ Mostar. I Juniori i Kadeti zabilježili su isti rezultat, pobijedili su goste iz Mostara sa po 1:0. U 18. kolu omladinci su bili slobodni.

U 19. kolu omladinci su gostovali u Mostaru gdje su igrali sa NK “Branitelj”. U oba susreta rezultat je bio 3:0 za domaći Branitelj. U narednom 20. kolu koje se igra 15. ili 16.04. 2012. godine,  juniori i kadeti igraju sa NK “Brotnjo” Čitluk. Utakmice počinju u 14:16 časova.