Pobjeda nad fenjerašom!

Rajko_erani_strelac_treeg_gola

FK “Mladost” Gacko je u subotu odigrala utakmicu 19. kola Prvenstva RS sa FK “Proleter” Teslić.

Utakmica je odigrana po veoma teškom i raskvašenom terenu, a konačan rezultat utakmice bio je 3:1 za domaćina.

U 7. minutu igre gosti su poveli sa 1:0 što je i bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu najbolji igrač utakmice, Dragan Goranović,  golovima u 67. i 69. minutu preokrenuo je rezultat u korist domaćih. Rajko Ćeranić  svojim golom u 89. minutu igre postavio konačan rezultat od 3:1 za domaće.

Fudbaleri Mladosti trenutno zauzimaju 6. mjesto sa 28 bodova. Sledeće 20. kolo igra se u subotu kada Mladost gostuje u Modriči gdje se sastaje sa domaćinom FK “Modriča”.

Utakmica Omladinske lige BiH – 20. kolo između FK “Mladost” i NK “Brotnjo” Čitluk koja se trebala igrati u nedelju 15.04.2012. godine je odgođena zbog vaskršnjih praznika.

Termin odigravanja utakmice utvrdit će se  naknadno.

U 21. kolu Omladinske lige, koje je po rasporedu u nedelju 22.04.2012. godine, juniori i kadeti Mladosti se sastaju sa NK “Neum” iz Neuma,

Utakmice počinju u 11:00 časova (kadeti) i 13:00 (juniori) časova.