Одбојкаши и одбојкашице уписали поразе

У оквиру IV кола Премијер лиге БиХ, сениорски тим ОК “Гацко“ протеклог петка је поражен резултатом 3:1 од домаће екипе “Маглић” Фоча. По сетовима  26:24, 22:25, 25:19, 26:24.

Следеће, V коло, мушки одбојкашки клуб домаћин је екипи “Борац” Бања Лука. Утакмица ће се играти 18. новембра у Спортској дворани у Гацку, са почетком у 18.00 часова.

Када је у питању женска одбојка, ЖОК „Гацко“ је протеклог викенда забиљежио пораз на домаћем терену против најјаче екипе у Премијер лиги, “Бимал – Јединство” из Брчког, резултатом 0:3 (18:25, 21:25, 18:25).

Током сусрета, највише шансе екипа Гацка је имала у другом сету у којем су водили чак резултатом 18:13, али је искусна екипа Јединства у самој завршници другог сета искористила грешке наших одбојкашица и добила сет, који је био кључни за наставак меча. Следеће, V коло, играју у Вишеграду, гдје ће снаге одмјерити са истоименом екипом.