Loš start naših fudbalera

GRB_FKProljetni dio prvenstva fudbaleri Mladosti započeli su porazom. U okviru 14. kola gostovali su u Laktašima gdje su odigrali utakmicu sa domaćinom FK “Laktaši” i pretrpjeli poraz od 1:0, a gol za domaćina postigao je Nenad Kukić u 30 minutu igre. Zahvaljujući odbranama domaćeg golmana Nikole Đurića, koji je bio  igrač utakmice, fudbaleri Mladosti  u drugom poluvremenu nisu iskoristili tri šanse za postizanje gola.

Mladost je u ovom susretu igrala oslabljena nastupivši u nepotpunom sastavu bez Ćeranića, Dende i Dangubića zbog kartona, Drakula zbog povrede i Bjelogrlića.

Posle 14 kola Mladost  na tabeli zauzima 5. mjesto sa 22 boda, a 15. kolo po rasporedu se igra u Gacku u subotu 17.03.2012. godine. S obzirom da je teren pokriven  snijegom visine oko 50 cm, uprava kluba je od Takmičarske komisije FSRS zatražila odgađanje utakmice u kojoj bi Mladost trebala ugostiti FK “Crvena Zemlja” iz Nove Vesi.