Fudbal: Poraz u Mrkonjić Gradu

Markovi_V

Fudbaleri Mladosti su utakmicu 16. kola Prve lige RS odigrali u Mrkonjić Gradu gdje su se sastali sa domaćom Slobodom. Utakmica je završena rezultatom 3:1 (1:1) za domaćina.

Mladost je povela golom Dangubića u 30. minutu. Golove za domaćina postigli su Dimitrijević u 34. i 76. minutu i Kulaš u 88. minutu.

17. kolo se igra u subotu, 31.03.2012. godine, u 15 časova, a Mladost je domaćin FK “Sutjeska” Foča.

Utakmica 17. kola Omladinske lige BiH grupa “JUG” između FK “Mladost” Gacko i FK !Lokomotiva! Mostar je odgođena zbog snijega na terenu. Novi termin odigravanja je 03.04. 2012. godine u 14:00 časova (kadeti) i 16:00 časova (juniori).

U 18. kolu koje se igra u subotu, 31.03.2012. godine, omladinci Mladosti su slobodni.