Фудбал: Подјела бодова, Младост (Г) – Рудар (Угљевик) 2:2

Фудбалери Младости су у оквиру 24. кола Првенства РС били домаћини ФК „Рудар“ из Угљевика.

Сусрет je завршен неријешеним резултатом 2:2, којим више може бити задовољан тим из Угљевика, који се бори за опстанак у Првој лиги.

Младост је дошла у вођство у 13. минуту,  када је Драган Горановић гол постигао. Само два минута касније Рудар је изједначио резултат евроголом Лазића.

Наставак сусрета поново је донио добар фудбал два стара ривала. Рудар је повео 2:1 голом Тодоровића, који савладао голмана Василија Колака.
У 75. минуту Миљан Вицо је изједначио на 2:2. Гол је постигнут послије прекида. Комненић је извео слободан ударац, а Миљан Вицо се нашао на правом мјесту, и лопту послао у мрежу.

Младост је опет остала у средини табеле и поред неријешеног резултата.
Младост је играла у саставу: Колак, Денда, Мрковић, Г. Сушић, Вицо, Комненић, Н. Сушић, Горановић, Ћеранић, Андрић, Прело (од 65. минута Дубљевић).

Након 24. кола наши фудбалери заузимају  9. мјесто са освојена 33 бода.

На првом мјесту се налази Младост из Велике Обарске са 48 бодова, испред Слоге из Добоја која има 43 бода.

У суботу 25. маја у 25. колу фудбалери Младости гостују у Градишци гдје се састају са домаћом Козаром.

У оквиру 26. кола Омладинци Младости гостују данас у Горњем Вакуфу гдје се састају са домаћом НК „Слога“. Утакмица за кадете почињe  у 11:00, а за јуниоре у 13:00 сати.