Фудбал: Младост – Напредак (Доњи Шепак) 0:3

Изненађење 16. кола Првенства РС направили су фудбалери Напретка, који су убједљивим резултатом 3:0 славили у Гацку против домаћег састава Младости, и заслужено однијели бодове у Доњи Шепак.

Фудбалери Младости су већ у првом минуту игре могли повести са 1:0, али се пред голом гостију није најбоље снашао млади Бошко Пушара. Младост је имала иницијативу током првог полувремена, али гости су у 38. минуту повели 1:0, након  центаршута одличног Јевтића, који је у гол претворио Јовановић сјајним ударцем главом. Голман Гузина је био немоћан било шта да уради.

Са овим резултатом отишло се на одмор. Младост је и у другом поплувремену имала теренску иницијативу која није дала резултата. Напредак је смишљеном игром чувао резултат, али је контрама преко својих брзоногих нападача, Јефтића и Филиповића, постигао још два поготка и тако угасио сваку наду домаћих за повољнијим резултатом. Младост је наступила у саставу: Гузина (од 68. мин. Перовић), Мрковић, Денда, Вицо, Андрић, Пушара (од 68. мин. Васиљевић),  Горановић, Сушић Н, Прело, Комненић и Ћеранић.

Тренутно Младост заузима 7. мјесто на првенственој табели са освојених 23 бода. У 17. колу, које се по распореду игра у сриједу, 26. марта са почетком у 14 сати и 30 минута, фудбалери Младости гостују у Фочи гдје се састају са домаћом Сутјеском.

Јуниори и кадети су у 18. колу Омладинске лиге БиХ група „ЈУГ“ били домаћини екипи ХНК “Рама“ из Прозора. Кадети гостију су били бољи и побиједили домаћина резултатом 4:0, а јуниори си играли неријешено 1:1.

У следећем 19. колу, које се игра у суботу 29. марта, омладинци Младости гостују у Мостару гдје се састају са домаћом Локомотивом.

Овога викенда су биле активне и најмлађе селекције, пионири и предпионири. Они су гостовали у Невесињу, гдје су се састали са домаћим Вележом. Пионири Вележа су били бољи и побиједили резултатом 4:0, а предпионири Младости су били бољи од вршњака из Вележа, и побиједили са 1:0.