Фудбал: “Младост” Гацко – “Губер” Сребреница 2:2

Фудбалери  Младости су у  22. колу Друге лиге РС били домаћини екипи ФК „Губер“ из Сребренице. Била је то утакмица права првенствена са доста пропуштених шанси за постизање голова. Након двије пропуштене прилике домаћина гости су у 16. минуту искористили грешку одбране домаћих и повели са 1:0 поготком Едхема Ферхатовића. У 47. минуту након оправдано досуђеног пенала домаћини су изједначили на 1:1 преко Рајка Ћеранића. Гости су у 58. минуту након центаршута преко Бакира Муламустафића повели са 2:1. Домаћи су у 71. минуту голом Драгана Горановића из слободног ударца изједначили на 2:2 што је био коначан резултат утакмице. Када се све сабере коначан резултат од 2:2 и подјела бодова је реалан однос снага на терену.

Младост је играла у саставу: Аничић, Николић (од 76. мин. Делић), Братић (од 64. мин. Дангубић), Лозо, Копривица, Салатић, Мрковић, Горановић Комненић, Сушић и Ћеранић).

Након одиграних 22. кола на првом мјесту је екипа ФК „Напредак“ из Доњег Шепка са 55 бодова, испред Јединства из Брчког са освојених 41 бодом. Младост се налази на деветом мјесту са освојених 28 бодова.

У наредном 23. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“ које се игра  у сриједу 26. априла са почетком у 17  часова фудбалери Младости гостују код екипе ФК „Јединство“ из Брчког.

Омладинци Младости су у 15. колу Омладинске лиге ФСРС „ЈУГ“ група Херцеговина (Предпионири, Пионири и Кадети) које се по распореду играло у суботу 21. априла, требали гостовати код вршњака ФК „Вележ“ Невесиње. Омладинске селекције нису отпутовале на одигравање утакмица јер су тренери омладинаца неоправдано одбили да воде екипе из разлога минималних дуговања накнаде за тренирање. Утакмице су регистроване службеним резултатом 3:0 за домаћина. Наредних дана Управа клуба ће одржати састанак са родитељима дјеце како би се  превазишли проблеми око тренирања јер неодигравање утакмица може довести до санкција сениорског тима. Већ наредног викенда по распореду су утакмице са омладинцима ФК „Сутјеска“ из Фоче.