Fudbal: Mladost – Drina neriješeno

Vico_Jojj

U subotu 25.08.2012. godine odigrano je 3. kolo Prvenstva RS za sezonu 2012/13. Domaća Mladost sastala se sa FK „Drina“ iz Zvornika. Konačan rezultat utakmice je 2:2 (2:2).

Gosti su poveli 2:0 golovima Sredojevića i Kikića. Na 2:1 smanjio je Vico Jovica u 34 minutu evro golom iz slobodnog udarca sa oko 25 m, a na 2:2 je izjednačio isti igrač u 44 minutu. U drugom  poluvremenu, domaći igrači imali su više šansi koje nisu iskoristili zahvaljujući nespretnosti pred golom kao i odbranama gostujućeg golmana Maksimovića.

Nakon 3. odigrana kola, Mladost je na 8 mjestu sa 4 osvojena boda. U 4. Kolu koje je po rasporedu u subotu 01.09.2012. godine fudbaleri Mladosti gostuju u Prnjavoru gdje se sastaju sa domaćim Ljubićem.

Juniori i Kadeti Mladosti u nedelju 26.08.2012. godine trebali su odigrati utakmicu 2. kola Omladinske lige BiH grupa „JUG“ sa vršnjacima NK „Rama“ iz Prozora. S obzirom da gosti nisu doputovali, utakmica će se registrovati službenim rezultatom 3:0 za domaćina.

U 3.kolu koje se igra u srijedu, 29.08.2012. godine, omladinci gostuju u Mostaru gdje se sastaju sa domaćim NK „Branitelj“.

U nedjelju 02.09.2012. godine u 4. kolu juniori i kadeti su domaćini NK „Stolac“ iz Stoca. Utakmice se igraju u 10:00  sati (kadeti)  i u 12:00  sati (juniori).