Fudbal: Gačani bolji od Fočaka

ffuuddbbaall

U okviru 7. kola Prvenstva RS, u derbiju stare Hercegovine, domaća Mladost sastala se sa komšijama iz Foče.

Mladost je bila bolja od Sutjeske i slavila je rezultatom 2:0 (0:0). Golove za domaćina postigao je najbolji igrač Dragan Goranović u 51. minutu iz igre i 57. minutu iz opravdano dosuđenog jedanaesterca.

Ovo je peta utakmica bez poraza u sedam odigranih kola nakon čega  fudbaleri Mladosti zauzimaju 3. mjesto sa osvojenih 14 bodova.

U sledećem 8. kolu Mladost gostuje u Doboju gdje se sastaje sa domaćom Slogom.

Juniori i kadeti Mladosti gostovali su u Konjicu gdje su se sastali sa domaćim Igmanom. Kadeti su poraženi sa 2:0, a juniori su pobijedili rezultatom 2:1.

U nedelju 30.09. omladinci Mladosti su domaćini NK „Brotnjo“ iz Čitluka. Utakmice se igraju u 10:00 sati (kadeti) i 12:00 sati (juniori).