ФК „Младост“ Гацко – ФК „Јединство“ Бродац 1:2

Фудбалери Младости су у другом колу јесењег дијела Друге Лиге група „Исток“ били домаћин екипи ФК „Јединство“ Бродац. Након 90 минута занимљиве игре утакмица је завршена резултатом 1:2 за госте из Бродца.

Фудбалери домаће Младости пропустили су прилику за постизање погодака, што су искористили гости из Бродца који су први дошли у вођство од 1:0 у 43. минуту поготком Милановић Младена. У 65. минуту након боље игре домаћи су постигли погодак и изједначили на 1:1. Погодак за домаћина постигао је Дангубић Милосав. Шансе су се ређале једна за другом све до 84. минута када је гостујући играч Спасојевић Брано постигао други погодак на утакмици за вођство од 2:1. Од 86. минута домаћини су играли са играчем мање пошто је искључен Сушић Новак након старта на гостујућим играчем. До краја утакмице гости су могли постићи још неки погодак али је на висини задатка био голман домаћих Гузина Слободан.

Када се све сабере био је то један добар меч, али касни почетак припрема и многи други проблеми утицали су на игру домаћих.

Младост (Г): Гузина, Мрковић, Лозо, Салатић, Комненић, Дангубић, Бјелогрлић (од 50. мин. Николић), Горановић, Сушић, Пушара, Ћеранић.

У наредном, трећем колу Првенства РС које се игра у недељу 27. августа, са почетком у 16:30, фудбалери Младости гостују код екипе ФК „Младост“ из Богутовог села.