Гачанке одбраниле титулу побједника Купа БиХ
На свом паркету, пред препуним трибинама, ношени фантастичном подршком најбоље публике, одбојкашице Гацка одбраниле су титулу побједника Купа Босне и Херцеговине, тријумфом над ЖОК “Борац” Бања Лука, резултатом 3:0.

Како су истакли у Клубу, на тај начин испунили су још један циљ зацртан пред почетак сезоне, а то је одбрана титуле у најмасовнијем државном такмичењу.
Признање за МВП финалне утакмице потпуно заслужено је понијела наша Ана Гајић. Пред почетак утакмице на пригодан начин, уз урамљен дрес и пуно емоција, од активног играња одбојке опростила се капитен Катарина Јањић. Уручене су и захвалнице највјернијим навијачима Клуба, Маријану Говедарици и Милени Ивковић.



“Екипи “Борца” честитамо на освајању сребрне медаље, као и на свим фантастичним резултатима које остварују ове сезоне, а ми ћемо се, сигурни смо, сретати и убудуће у завршницама одбојкашких такмичења у Републици Српској и Босни и Херцеговини. Остварити врхунске резултате и бити најбољи не би било могуће без помоћи једног човјека. Ову титулу посвећујемо нашем генералном спонзору, предсједнику пословног система Свислајон, господину Родољубу Драшковићу, човјеку који је најзаслужнији за чињеницу да ЖОК “Гацко РД Свислајон” биљежи најбоље резултате у својој историји и чијом заслугом је Клуб на нивоу на коме је данас”, истакли су побједници Купа БиХ.