13. коло: ФК “Јединство” Бродац- ФК “Младост” Гацко 3:2

Подмлађена екипа Младости је у 13. колу Друге лиге РС група „Исток“ гостовала у Бродцу гдје се састала са домаћином ФК „Јединство“. Екипа Младости је наступила ослабљена без неколицине повријеђених играча. Домаћи су у 10. минуту голом Јовановића повели са 1:0. У 33. минуту  Делић постиже погодак за 1:1 што је био резултат првог полувремена. У другом полувремену поред добре игре ефикасни су били и стријелци. Делић у 55. минуту постиже свој други погодак за вођство од 2:1, да би у 60. минуту играч домаћих Јовановић изједначио на 2:2. До краја утакмице домаћини нападају и Ристић у 86. минуту постиже погодак за вођство од 3:2 што је био коначан резултат утакмице и побједа домаћина.

Стријелци: Делић у 33. и 55. мин. за Младост, Јовановић у 10. и 60. мин и Ристић у 86. мин. за Јединство Бродац,

Судије: Таборин (Зворник) Иконић, (Бијељина) Капур (Брчко),

Жути картон: Салатић (Младост).

Младост је играла у саставу: Алексић, Николић, Антељ (од 88. мин Шуковић), Салатић, Вуковић, Делић, Куљић, Пејић, Горановић, Дракул, Комненић.

Након 13. кола, на првом мјесту је екипа ФК „Јединства“ из Брчког са максималних 32 бода. Младост се налази на седмом мјесту са 16 бодова.

У наредном 14. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“које се игра у суботу 10. новембра са почетком у 14:00 часова, Младост гостује у Невесињу гдје се састаје са екипом ФК „Вележ“.

Mлађи пионири и пионири Младости су у оквиру 9. кола Омладинске лиге ПФС Требиње угостили екипу Сутјеске из Фоче. Млађи пионири Младости су поражени са 4:0, а пионири су одиграли неријешено 1:1.

Пионири у недељу у 11:00 сати, у заосталој утакмици су домаћини екипи ФК „Стакорине“ из Чајнича. Овом утакмицом се завршава јесењи дио првенства за Омладинске селекције.